Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých pomůcek osobám mladším 18 let.

Slim dutinky

dutinky_prumery_01

Na tomto místě objevíte celou řadu SLIM dutinek KORONA, ať již klasické, mentolové, bílé nebo černé, tak i dutinky růžové s růžovým filtrem nebo růžové, zelené a fialové se zlatým filtrem.

Dutinky SLIM KORONA mají unikátně vyráběné filtry v délce 18mm o průměru 6,8mm a mikroskopicky perforovanou papírovou dutinku, abyste mohli vychutnávat tabák v co nejlepší kvalitě, bez vedlejších pachutí hořícího papírku.

Pokud toužíte po ještě tenčích cigaretách, pak v naší nabídce najdete dutinky Rollo ULTRA SLIM, které mají filtry dokonce ještě delší (20mm) a průměr cigarety 6,5mm.

Na celosvětovém trhu zcela unikátní nejtenčí dutinky Rollo MICRO SLIM s délkou filtru 20mm a průměrem cigarety 5,5mm. K těmto dutinkám máme k dispozici samozřejmě i plničku Rollo Micro Slim, která je vyobrazena i s dutinkami na obrázku níže.

banner_rollo_micro_slim_blue_tubes_011

V nabídce najdete samozřejmě i SLIM plničky, kde máme k dispozici nejen manuální, ale i elektrické..

Pokud chcete využít výhodnějších cen či dárek ve formě SLIM plniček zdarma, pak doporučuji prozkoumat akční nabídky nad tímto textem, nazvané AKCE ZA 5KS OD DRUHU a AKCE ZA CELÝ KARTON.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem