Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých pomůcek osobám mladším 18 let.

POUZDRA NA CIGARETY

Tuto zajímavou oblast ocení ti, kteří by rádi schovali svou oblíbenou značku cigaret do nějakého atraktivního pouzdra.

Najdete zde obsáhlý výběr pouzder, vyrobených z různých materiálů, a rovněž i pouzder, určených pro různé velikosti a typy cigaretových krabiček.

Zjistěte si tedy, jaký typ pouzdra Vás nejvíce osloví.

Vaši cigaretovou krabičku mohou zatraktivnit buď aluminová pouzdra z Německa, skvělá a absolutně nejprodávanější koženková pouzdra z Řecka, plastová pouzdra z Rakouska, případně pogumovaná pouzdra nebo trendová textilní pouzdra z Německa.

ban2_pouzdra_na_cigarety_aluminiova   ban2_pouzdra_na_cigarety_kozenkova   ban2_pouzdra_na_cigarety_plastova   ban2_pouzdra_na_cigarety_pogumovana   ban2_pouzdra_na_cigarety_textilni

Přejdeme-li nyní k tomu, jakou velikost a typ cigaretových krabiček používáte, pak Vás bude nepochybně zajímat i následující rozdělení pouzder, kde samozřejmě nebudou chybět pouzdra na klasické cigarety, případně pouzdra na dlouhé 100´s cigarety nebo pouzdra na SLIM cigarety, ale dokonce i pouzdra na měkké cigaretové krabičky,  které mají vrchní část pouzdra záměrně odkrytou pro snadné odebírání cigaret.

    ban_pouzdra_na_cigarety_dlouhe     ban_case_slim_blick     ban2_pouzdra_na_cigarety_big_pack     ban_pouzdra_na_cigarety_soft

Nechte se tedy inspirovat a udělejte si radost.

Přejeme Vám šťastnou volbu.

 

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 127 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 127 položek celkem