Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých pomůcek osobám mladším 18 let.

Jak si správně balit cigarety

 

INFORMACE PRO VÁS, KTEŘÍ SE ROZHODUJETE BALIT VLASTNÍ CIGARETY

Povím Vám jednoduchou pravdu:

Většina z nás si přeje vyřešit poměrně jednoduchou záležitost: 

1. utéci od kouření cigaret, jejichž cena již dávno neodpovídá té ubohé kvalitě

2. nahradit kupované cigarety ubalením vlastního tabáku, který si mohu sám vybrat, případně i míchat si více druhů

3. k tabáku najít kvalitní dutinky, které se netrhají, opravdu filtrují a jejichž hoření papírku náš tabák neznechutí, ale zjemní a nadto ještě nezhasínají

4. a po všelikých zkušenostech najít takovou plničku, která už bude konečně balit rychle a spolehlivě

 

POTŘEBUJETE TEDY "JENOM" DOBRÝ TABÁK, KVALITNÍ DUTINKY A SPOLEHLIVOU PLNIČKU

 

Vlastně možná ani netušíte, že  především na začátku se jedná o celkem nelehký úkol. Ale spolu to můžeme hravě zvládnout.

1.) Takže nejprve si vyberte takový  tabák, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Můžete dokonce tabáky i míchat a chuť si tak případně podle libosti dolaďovat. Na trhu je dostatek tabáků, ze kterých si nakonec dokážete vybrat ten Váš. V tomto případě je výběr pouze na Vás, protože jedině Vaše chuťové buňky dokáží rozpoznat, co Vám bude nejvíce ladit.

PRO MILOVNÍKY OCHUCENÝCH CIGARET

Máte-li rádi ochucené tabáky a rádi byste si připravili vlastní směs, pak se určitě mrkněte na TABÁKOVÉ PŘÍCHUTĚ.

2.) NEJDŮLEŽITĚJŠÍ RADA: Jakmile již nyní máte vybraný svůj tabák, případně směs různých tabáků, pak pamatujte, že  nejdůležitější hledisko při balení vlastních cigaret je správná volba kvalitních dutinek s dobře filtrujícím, případně delším filtrem a jemným papírkem.

Jakmile si totiž zapálíte jakoukoliv cigaretu, nehoří Vám samozřejmě pouze tabák, ale i papírek, který vytváří množství dehtu, který pak může zachytit už jen filtr. U nekvalitních dutinek pak hořící papír vytváří nepříjemné pachutě, které Vám může celou radost z kouření Vašeho dobrého tabáku znechutit. Jak jistě víte, každá dutinka je složena z filtru a papírku. Filtr má vlastně jen co nejvíce zabránit průniku škodlivin z hořícího papírku, který má být proto co nejtenčí, případně mikroskopicky perforovaný. Papírek má pouze jedinou úlohu,  a to, držet tabák pohromadě, abyste ho mohli vůbec kouřit. 

Takže to teď hlavně nepokažte koupí "nějakých" dutinek. Určitě posléze pochopíte, o čem je řeč, protože právě dutinky se velkou měrou podílejí na tom, jestli si opravdu pochutnáte. Z tohoto důvodu se na dutinky zaměřujeme již dlouhá léta, takže u nás jste v bezpečí a najdete tu pouze to nejlepší.

INFO: Nespornou výhodou dutinek proti cigaretám je fakt, že nezhasínají.

3.) Chcete-li si pak balení opravdově užívat, abyste nakonec dosáhli prožitku, po kterém tak prahnete, myslím, že i po vlastních zkušenostech je ta nejlepší volba právě tlaková plnička nebo páková plnička POWERMATIC.

Na rozdíl od spirálových elektrických plniček se hustota tabáku v dutince nastavuje ručním napěchováním a prohnětením tabáku v komoře, s důrazem na nepatrně větší napěchování tabáku na obou krajích komory a vše ostatní už zařídí plnička.

Krásně Vám napěchuje dutinku tak, že Vám už nebudou odpadávat žhavé oharky při kouření a Vy tak zažijete konečně slastný pocit zdařeného výsledku.

Zručnost získáte po chvíli a navíc budete mít fakt dobrý pocit, že si můžete ode dneška balit libovolné směsi tabáku v prvotřídní kvalitě za téměř poloviční cenu.

Pokud se chcete dozvědět ještě pár dalších informací o balení tabáku do dutinek, mrkněte na tento článek.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.